wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Archiwum wiadomości dotyczących anime Jujutsu Kaisen

[anime] Jujutsu Kaisen 11: „Twardogłowi głupcy”.

Już w najbliższy piątek, 11 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Twardogłowi głupcy”. „Czarownik jujutsu pierwszej klasy, Kento Nanami, kontynuuj walkę z piekielnie silną klątwą władającą mocą przeobrażania ludzkich dusz. W tym samym czasie, gdy Yuuji Itadori próbuje zdobyć zaufanie świadka incydentu z kina, z oddali obserwuje ich zakapturzona postać. Chwilę później przed chłopcami zjawia się matka Junpeia...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 10: „Pasywne Przeobrażenie”.

Już w najbliższy piątek, 4 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Pasywne Przeobrażenie”. „Itadori razem z asystentem z Tokijskiego Liceum Jujutsu, Ijichim, udaje się na misję śledzenia świadka incydentu w kinie, Junpeia Yoshino. W tym samym czasie Kento Nanami zamierza przyjąć zaproszenie sprawcy i samotnie udać się z nim na spotkanie... Jak zakończy się ta pierwsza treningowa misja Itadoriego?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 09: „Narybek i odwrócona kara”.

Już w najbliższy piątek, 27 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Narybek i odwrócona kara”. „Profesor Gojou kontynuuje trening swojego cudownie ozdrowiałego podopiecznego, nosiciela Sukuny, Yuujiego Itadoriego. Jednak nie samą teorią żyje człowiek. Kolejnym krokiem w szkoleniu jest sprawdzenie umiejętności w boju, dlatego mistrz wysyła swojego ucznia na trudne misje. Pierwszą z nich jest zbadanie sprawy zdeformowanych w kinie licealistów...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 08: „Nuda”.

Już w najbliższy piątek, 20 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Nuda”. „W Tokijskim Liceum Jujutsu wkrótce ma się odbyć spotkanie organizacyjne w sprawie zawodów międzyszkolnych. W tym celu do szkoły przybywa dyrektor z Kioto - jeden z przełożonych, którzy rzekomo byli wplątani w pułapkę zastawioną na Yuujiego, w wyniku której stracił życie. Gdy Fushiguro i Nobara oddalają się na chwilę od swoich senpaiów, na ich drodze staje dwoje młodych ludzi...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 07: „Napaść”.

Już w najbliższy piątek, 13 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Napaść”. „Podczas gdy Fushiguro oraz Nobara przygotowują się do zawodów międzyszkolnych ze swoimi senpaiami, na oczach nauczycieli dochodzi do ożywienia Yuujiego. Chłopak przechodzi następnie trening kontroli przeklętej energii. W tym samym czasie napadnięty zostaje jego przełożony...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 06: „Po deszczu”.

Już w najbliższy piątek, 6 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Po deszczu”. „Po misji, w której ginie jeden z pierwszoroczniaków, Fushiguro oraz Kugisaki próbują wrócić do normalnego życia. Troje drugorocznych proponuje im udział w imprezie łączonej z liceum siostrzanym z Kioto. Młodzi czarownicy jujutsu nie zdają sobie jednak wtedy jeszcze sprawy, że w tym samym czasie ich rzekomo zmarły kolega toczy zażarty bój z Sukuną...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 05: „Ziemski żywot przeklętego łona II”.

Już w najbliższy piątek, 30 października o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Ziemski żywot przeklętego łona II”. „By rozprawić się z przeklętym łonem, Itadori oddaje władanie nad ciałem Sukunie. I choć zjawa o stu twarzach bez problemu rozprawia się z klątwą klasy specjalnej, gdy jest już po wszystkim, Yuuji nie odzyskuje panowania. Potężny przeciwnik kieruje się do Fushiguro, który samotnie wyczekuje powrotu kolegi...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 04: „Ziemski żywot przeklętego łona”.

Już w najbliższy piątek, 23 października o godzinie 25:25 (18:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Ziemski żywot przeklętego łona”. „Lipiec 2018 roku. Na niebie nad boiskiem poprawczaka w Eishuu pojawia się przeklęte łono klątwy o potencjalnej klasie specjalnej, które zostaje zauważone przez kilku niebędących czarownikami jujutsu cywilów. Na miejsce wysłanych zostaje troje uczniów Liceum Jujutsu. Jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 03: „Dziewczyna ze stali”.

Już w najbliższy piątek, 16 października o godzinie 25:25 (18:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Dziewczyna ze stali”. „Choć Yuujiemu Itadoriemu udaje się wyrwać spod topora, odkłada jedynie egzekucję w czasie - może cieszyć się życiem do czasu, aż nie zbierze i nie pożre wszystkich fragmentów legendarnej klątwy, Ryoumen Sukuny. Trafia do Liceum Jujutsu i już pierwszego dnia ze swoim nauczycielem oraz kolegą z pokoju obok udają się odebrać kolejną pierwszoklasistkę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 02: „Dla mojego dobra”.

Już w najbliższy piątek, 9 października o godzinie 25:25 (18:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Dla mojego dobra”. „Yuuji Itadori zjada przeklęty obiekt klasy specjalnej, palec Ryoumen Sukuny, jednak zamiast natychmiast umrzeć, dochodzi do najgorszego z możliwych scenariuszy i staje się wcieleniem zjawy o dwóch twarzach. Zgodnie z Kodeksem, uczeń Tokijskiego Liceum Jujutsu, Megumi Fushiguro, musi dokonać na chłopaku sekretnej egzekucji, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2020

[anime] Anime Jujutsu Kaisen.

Jujutsu Kaisen to mroczne anime fantasy akcji studia MAPPA oparte na mandze autorstwa Akutamiego Gege. Trudności, żal, wstyd... negatywne ludzkie uczucia stają się klątwami czyhającymi w każdym zakamarku codziennego życia. Szerzą się po świecie, doprowadzając ludzi do wielkiego nieszczęścia, a nawet śmierci. Co więcej, na klątwach można dokonać egzorcyzmów tylko przy pomocy innej klątwy. Yuuji Itadori, choć wiedzie życie zwykłego licealisty, posiada nadludzką siłę fizyczną. Pewnego dnia, by ocalić przyjaciół zaatakowanych przez klątwy, zjada palec zjawy o dwóch twarzach, przyjmując klątwę do własnej duszy. Od tego czasu dzieli ciało z Ryoumen Sukuną. Itadori, prowadzony przez najpotężniejszego z czarowników, Gojou Satoru, zostaje przyjęty do Tokijskiego Prefekturalnego Liceum Jujutsu, organizacji walczącej z klątwami, rozpoczynając bohaterską historię chłopca, który stał się klątwą, by egzorcyzmować klątwy...Seria zapowiedziana została na dwa sezony (24 odcinki). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Nie zapomnijcie wesprzeć projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 22.09.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.