wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Archiwum wiadomości dotyczących anime Jujutsu Kaisen

[anime] Długi zwiastun z utworem przewodnim.

Pojawił się kolejny trailer zapowiadający pierwszy film kinowy Jujutsu Kaisen, zapraszam do oglądania.

Dodano: 19.12.2021

[anime] Kolejny, niesamowity zwiastun kinówki.

Pojawił się trzeci zwiastun filmu kinowego „Jujutsu Kaisen 0”, w którego tle można usłyszeć motyw przewodni obrazu. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.10.2021

[anime] Nowa ilustracja przewodnia.

Pojawił się kolejny plakat promujący zbliżający się wielkimi krokami film kinowy „Jujutsu Kaisen 0”, który zamieszczam poniżej. Premiera 24 grudnia. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.10.2021

[anime] Premiera filmu 24 grudnia 2021 roku.

Podczas wydarzenia Juju Fes 2021 ogłoszono, że pierwszy film kinowy Jujutsu Kaisen zatytułowany „Gekijouban Jujutsu Kaisen 0” zadebiutuje na dużych ekranach w Japonii już 24 grudnia tego roku. Pojawiła się również ilustracja promująca obraz, którą zamieszczam poniżej. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 13.06.2021

[anime] Zakończenie pierwszej serii i zapowiedź filmu kinowego.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwudziestym czwartym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze autorstwa Akutamiego Gege anime Jujutsu Kaisen. Jednak bez obaw, manga wciąż jest wydawana i cieszy się ogromną popularnością (zekranizowano około 65 rozdziałów na blisko 150, nawet nie połowę dostępnego materiału), więc można liczyć na kontynuację w przyszłości. Co więcej, zapowiedziano również wydanie filmu, który zekranizuje tom 0 (prequel historii z serii telewizyjnej). Obraz trafi do kin w najbliższą zimę. Gdy tylko zostaną podane jakieś oficjalne informacje odnośnie kolejnej serii czy szczegóły dotyczące kinówki, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 24: „Wspólnicy”.

Już w najbliższy piątek, 26 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 24. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Wspólnicy”. „Choć Fushigurou aktywuje swoje niekompletne Rozszerzone Terytorium, Ogród Cieni, i pokonuje swojego przeciwnika, odzyskując przy tym jeden z palców Sukuny, chwilę później pada z wyczerpania, przez co jego przyjaciele muszą radzić sobie sami. A przed Nobarą oraz Yuujim nie lada wyzwanie, gdyż muszą zmierzyć się z dwiema z dziewięciu Faz Śmierci, Eso oraz Kechizu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 23: „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 2”.

Już w najbliższy piątek, 19 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 23. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 2”. „Gdy okazuje się, że siostra Fushigurou, Tsumiki, również była pod feralnym mostem, pozbawiony alternatywy chłopak postanawia sam zająć się piekielnie niebezpiecznym przeklętym duchem. W tym samym czasie grupa inteligentnych klątw, która niedawno zaatakowała Liceum Jujutsu, wykorzystuje zdobyte łupy do stworzenia piesków na posyłki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 22: „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 1”.

Już w najbliższy piątek, 12 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 1”. „Po zakończeniu zawodów z siostrzaną szkołą z Kioto i zwycięstwie w meczu baseballowym, uczniowie Tokijskiego Liceum Jujutsu wracają do codziennej rutyny. Yuuji, Fushigurou oraz Nobara, znowu w komplecie, badają sprawę zabójstwa trzech młodych ludzi, którzy miesiąc w miesiąc, od lipca do września, ginęli zasztyletowani przed wejściem do swojego mieszkania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 21: „Jujutsu Koshien”.

Już w najbliższy piątek, 5 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 21. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Jujutsu Koshien”. „Choć niepozorny zazwyczaj Gojou w końcu ujawnia swoją moc i z hukiem likwiduje atakujące młodych czarowników przeklęte duchy oraz użytkowników klątw, nie udaje się pokrzyżować planów wrogom, którzy zdobywają to, po co przybyli. Przerwane zawody trzeba jednak dokończyć, w związku z czym, w wyniku losowania zapada decyzja, by rozstrzygnąć doroczną imprezę meczem baseballowym...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 20: „Nietypowy”.

Już w najbliższy piątek, 26 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 20. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Nietypowy”. „Rywalizujący w zawodach uczniowie szkół jujutsu z Tokio oraz Kioto stają przed piekielnie trudnym zadaniem, muszą uporać się z klątwą klasy specjalnej, Hanami! Gdy zatruty żywiącymi się przeklętą energią pąkami Fushiguro oraz wyczerpana Maki zostają zapędzeni do narożnika, z odsieczą przybywa im para best friendów, Yuuji oraz Toudou! Czy osiłek i przebudzone naczynie Sukuny zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 19: „Czarny błysk”.

Już w najbliższy piątek, 19 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 19. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Czarny błysk”. „Grupa niezarejestrowanych klątw klasy specjalnej wślizguje się na arenę zawodów i odcina ją od świata Zasłoną... a raczej odcina od niej jedynie Gojou! Po wejściu do środka dyrektor szkoły w Kioto staje naprzeciwko tajemniczego rzeźnika, natomiast Utahime biegnie na ratunek uczniom. Czy młodzi adepci sztuki jujutsu poradzą sobie z zagrożeniem?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 18: „Mędrzec”.

Już w najbliższy piątek, 12 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 18. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Mędrzec”. „Trwa bitwa drużynowa zawodów ze szkołą siostrzaną z Kioto. Jako kolejne wyeliminowane zostają młodsza siostra Maki, Mai Zen'in, a także przyjaciółka z drużyny Yuujiego i Megumiego, Nobara Kugisaki. W tym samym czasie Fushigurou toczy zażarty bój z użytkownikiem piekielnie silnej techniki klanowej, Noritoshim Kamo...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 17: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 3”.

Już w najbliższy piątek, 5 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 3”. „Dzieło życia sławnego mistrza przeklętego lalkarstwa, Yagiego Masamichiego, Panda, rzutem na taśmę pokonuje kierowanego przez potężnego czarownika jujutsu robota, Mechamaru, i rusza na pomoc mierzącej się z Momo koleżance. W tym samym czasie Miwa toczy zażarty bój z Maki. Czy uczniom Tokijskiego Liceum Jujutsu uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.01.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 16: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 2”.

Już w najbliższy piątek, 29 stycznia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 2”. „Podczas gdy walczący ze swoim best friendem Yuuji wysłuchuje wykładu bardziej doświadczonego kolegi, Momo Nishimiya zostaje trafiona przez Nue i sparaliżowana. Osaczonej małej czarownicy na ratunek przybywa Mechamaru, i rozpętuje się niecodzienny pojedynek pandy z robotem...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.01.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 15: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 1”.

Już w najbliższy piątek, 22 stycznia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, bitwa drużynowa, część 1”. „Do Tokio przybywają uczniowie siostrzanego liceum jujutsu i rozpoczynają się zawody młodocianych czarowników! Na pierwszy ogień idzie Zwariowany Wyścig Egzorcystów! Czy wzmocniona Yuujim, który powrócił zza grobu, drużyna Gojou zdoła pokonać planujących zamach na naczynie Sukuny rówieśników zza miedzy?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.01.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 14: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 0”.

Już w za trzy tygodnie w piątek, 15 stycznia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, bitwa drużynowa, część 0”. „Choć dzięki pomocy Sukuny, Yuujiemu udaje się pokonać Łatkowego i ocalić Nanamiego, osłabiona klątwa ostatkiem sił ucieka do kanałów i unika wyegzorcyzmowania przez czarowników jujutsu. Nieco później nadchodzi długo wyczekiwana chwila - rozpoczęcie zawodów w siostrzanej szkole w Kioto! Jak poradzą sobie uczniowie tokijskiego liceum i jaka będzie ich reakcja na powrót kolegi z zaświatów?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.12.2020

[anime] Nowy plakat oraz aktorzy głosowi.

W związku ze zbliżającą się drugą częścią pierwszej serii (premiera 8 stycznia wraz z odcinkiem czternastym) opublikowano ilustrację promującą, która jest dostępna poniżej, a także podano, kto wcieli się w nowe postaci, które pojawią się już wkrótce w anime. I tak: Mechamaru Ultimate zagra Yoshitsugu Matsuoka (projekt postaci), Momo Nishimiyi głos podłoży Rie Kugimiya (sprawdź), w Noritoshiego Kamo wcieli się Satoshi Hino (zobacz), a Utahime Iori będzie mówić głosem Youko Hikasy (przejdź). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 13: „Do zobaczenia jutro”.

Już w najbliższy piątek, 25 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Do zobaczenia jutro”. „Sprzymierzona z Suguru Getou klątwa, Mahito, planuje sprowokować Yuujiego, by ten oddał się pod kontrolę zamieszkującego jego ciało Sukuny. W ten sposób czarnych charakter planuje przeciągnąć legendarnego przeklętego ducha na swoją stronę. Na jego nieszczęście chłopak okazuje się być naturalnym wrogiem dla jego mocy. Itadori poprzysięga zabić potwora i razem z Nanaminem przystępują do realizacji tego zadania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 12: „Do ciebie pewnego dnia”.

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Do ciebie pewnego dnia”. „Zgodnie z planem Getou do domu Junpeia dostaje się ściągnięta przez palec Sukuny klątwa i masakruje jego matkę. Sprowokowany chłopak udaje się do swojego liceum, by zemścić się na pewnym bogatym i wpływowym, ale przesiąkniętym złem paniczyku z bogatego domu. Czy Yuuji zdoła powstrzymać swojego nowego kolegę przed błędem, którego nie będzie w stanie już cofnąć?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z czwartku na piątekw sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 11: „Twardogłowi głupcy”.

Już w najbliższy piątek, 11 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Twardogłowi głupcy”. „Czarownik jujutsu pierwszej klasy, Kento Nanami, kontynuuj walkę z piekielnie silną klątwą władającą mocą przeobrażania ludzkich dusz. W tym samym czasie, gdy Yuuji Itadori próbuje zdobyć zaufanie świadka incydentu z kina, z oddali obserwuje ich zakapturzona postać. Chwilę później przed chłopcami zjawia się matka Junpeia...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 10: „Pasywne Przeobrażenie”.

Już w najbliższy piątek, 4 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Pasywne Przeobrażenie”. „Itadori razem z asystentem z Tokijskiego Liceum Jujutsu, Ijichim, udaje się na misję śledzenia świadka incydentu w kinie, Junpeia Yoshino. W tym samym czasie Kento Nanami zamierza przyjąć zaproszenie sprawcy i samotnie udać się z nim na spotkanie... Jak zakończy się ta pierwsza treningowa misja Itadoriego?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 09: „Narybek i odwrócona kara”.

Już w najbliższy piątek, 27 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Narybek i odwrócona kara”. „Profesor Gojou kontynuuje trening swojego cudownie ozdrowiałego podopiecznego, nosiciela Sukuny, Yuujiego Itadoriego. Jednak nie samą teorią żyje człowiek. Kolejnym krokiem w szkoleniu jest sprawdzenie umiejętności w boju, dlatego mistrz wysyła swojego ucznia na trudne misje. Pierwszą z nich jest zbadanie sprawy zdeformowanych w kinie licealistów...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 08: „Nuda”.

Już w najbliższy piątek, 20 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Nuda”. „W Tokijskim Liceum Jujutsu wkrótce ma się odbyć spotkanie organizacyjne w sprawie zawodów międzyszkolnych. W tym celu do szkoły przybywa dyrektor z Kioto - jeden z przełożonych, którzy rzekomo byli wplątani w pułapkę zastawioną na Yuujiego, w wyniku której stracił życie. Gdy Fushiguro i Nobara oddalają się na chwilę od swoich senpaiów, na ich drodze staje dwoje młodych ludzi...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 07: „Napaść”.

Już w najbliższy piątek, 13 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Napaść”. „Podczas gdy Fushiguro oraz Nobara przygotowują się do zawodów międzyszkolnych ze swoimi senpaiami, na oczach nauczycieli dochodzi do ożywienia Yuujiego. Chłopak przechodzi następnie trening kontroli przeklętej energii. W tym samym czasie napadnięty zostaje jego przełożony...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.11.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 06: „Po deszczu”.

Już w najbliższy piątek, 6 listopada o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Po deszczu”. „Po misji, w której ginie jeden z pierwszoroczniaków, Fushiguro oraz Kugisaki próbują wrócić do normalnego życia. Troje drugorocznych proponuje im udział w imprezie łączonej z liceum siostrzanym z Kioto. Młodzi czarownicy jujutsu nie zdają sobie jednak wtedy jeszcze sprawy, że w tym samym czasie ich rzekomo zmarły kolega toczy zażarty bój z Sukuną...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 05: „Ziemski żywot przeklętego łona II”.

Już w najbliższy piątek, 30 października o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Ziemski żywot przeklętego łona II”. „By rozprawić się z przeklętym łonem, Itadori oddaje władanie nad ciałem Sukunie. I choć zjawa o stu twarzach bez problemu rozprawia się z klątwą klasy specjalnej, gdy jest już po wszystkim, Yuuji nie odzyskuje panowania. Potężny przeciwnik kieruje się do Fushiguro, który samotnie wyczekuje powrotu kolegi...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 04: „Ziemski żywot przeklętego łona”.

Już w najbliższy piątek, 23 października o godzinie 25:25 (18:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Ziemski żywot przeklętego łona”. „Lipiec 2018 roku. Na niebie nad boiskiem poprawczaka w Eishuu pojawia się przeklęte łono klątwy o potencjalnej klasie specjalnej, które zostaje zauważone przez kilku niebędących czarownikami jujutsu cywilów. Na miejsce wysłanych zostaje troje uczniów Liceum Jujutsu. Jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 03: „Dziewczyna ze stali”.

Już w najbliższy piątek, 16 października o godzinie 25:25 (18:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Dziewczyna ze stali”. „Choć Yuujiemu Itadoriemu udaje się wyrwać spod topora, odkłada jedynie egzekucję w czasie - może cieszyć się życiem do czasu, aż nie zbierze i nie pożre wszystkich fragmentów legendarnej klątwy, Ryoumen Sukuny. Trafia do Liceum Jujutsu i już pierwszego dnia ze swoim nauczycielem oraz kolegą z pokoju obok udają się odebrać kolejną pierwszoklasistkę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.10.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 02: „Dla mojego dobra”.

Już w najbliższy piątek, 9 października o godzinie 25:25 (18:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Dla mojego dobra”. „Yuuji Itadori zjada przeklęty obiekt klasy specjalnej, palec Ryoumen Sukuny, jednak zamiast natychmiast umrzeć, dochodzi do najgorszego z możliwych scenariuszy i staje się wcieleniem zjawy o dwóch twarzach. Zgodnie z Kodeksem, uczeń Tokijskiego Liceum Jujutsu, Megumi Fushiguro, musi dokonać na chłopaku sekretnej egzekucji, jednakże...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 02.10.2020

[anime] Anime Jujutsu Kaisen.

Jujutsu Kaisen to mroczne anime fantasy akcji studia MAPPA oparte na mandze autorstwa Akutamiego Gege. Trudności, żal, wstyd... negatywne ludzkie uczucia stają się klątwami czyhającymi w każdym zakamarku codziennego życia. Szerzą się po świecie, doprowadzając ludzi do wielkiego nieszczęścia, a nawet śmierci. Co więcej, na klątwach można dokonać egzorcyzmów tylko przy pomocy innej klątwy. Yuuji Itadori, choć wiedzie życie zwykłego licealisty, posiada nadludzką siłę fizyczną. Pewnego dnia, by ocalić przyjaciół zaatakowanych przez klątwy, zjada palec zjawy o dwóch twarzach, przyjmując klątwę do własnej duszy. Od tego czasu dzieli ciało z Ryoumen Sukuną. Itadori, prowadzony przez najpotężniejszego z czarowników, Gojou Satoru, zostaje przyjęty do Tokijskiego Prefekturalnego Liceum Jujutsu, organizacji walczącej z klątwami, rozpoczynając bohaterską historię chłopca, który stał się klątwą, by egzorcyzmować klątwy...Seria zapowiedziana została na dwa sezony (24 odcinki). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 22.09.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.