wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1656813684
Jujutsu Kaisen II 01 nadchodzi ??.??.2023
Pierwszy opening drugiej serii nadchodzi ??.??.2023
Pierwszy ending drugiej serii nadchodzi ??.??.2023
Film kinowy 01: "Jujutsu Kaisen 0" 00 dni 00:00:00 24.12.2021
Jujutsu Kaisen 24: "Wspólnicy" 00 dni 00:00:00 26.03.2021
Jujutsu Kaisen 23: "Źródło ślepego posłuszeństwa, część 2" 00 dni 00:00:00 19.03.2021
Jujutsu Kaisen 22: "Źródło ślepego posłuszeństwa, część 1" 00 dni 00:00:00 12.03.2021


Wiadomości dotyczące anime i mangi Jujutsu Kaisen

[anime] Film Jujutsu Kaisen 0 w polskich kinach!

Film Jujutsu Kaisen 0 będzie można obejrzeć w kinach w Polsce. Premiera 20 maja w Multikinie. Zapraszamy na seans! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 24.03.2022

[anime] Druga seria w produkcji!

Kontynuacja serii telewizyjnej Jujutsu Kaisen potwierdzona! Premiera w 2023 roku. Informację przekazano podczas wydarzenia z udziałem aktorów głosowych bohaterów anime: Megumi Ogaty, Kany Hanazawy, Yuuichiego Nakamury oraz Takahiro Sakuraia, które było transmitowane na żywo w kinach w całej Japonii. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 12.02.2022

[anime] Nadchodzi druga seria Jujutsu Kaisen?

Po wielkim sukcesie, jaki odniósł film kinowy „Jujutsu Kaisen 0”, komitet produkcyjny anime zapowiedział ważne ogłoszenie 12 lutego! Informacja ma zostać przekazana podczas wydarzenia z udziałem aktorów głosowych bohaterów anime: Megumi Ogaty, Kany Hanazawy, Yuuichiego Nakamury oraz Takahiro Sakuraia, które będzie transmitowane na żywo w kinach w całej Japonii. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 31.01.2022

[anime] Długi zwiastun z utworem przewodnim.

Pojawił się kolejny trailer zapowiadający pierwszy film kinowy Jujutsu Kaisen, zapraszam do oglądania.

Dodano: 19.12.2021

[anime] Kolejny, niesamowity zwiastun kinówki.

Pojawił się trzeci zwiastun filmu kinowego „Jujutsu Kaisen 0”, w którego tle można usłyszeć motyw przewodni obrazu. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.10.2021

[anime] Nowa ilustracja przewodnia.

Pojawił się kolejny plakat promujący zbliżający się wielkimi krokami film kinowy „Jujutsu Kaisen 0”, który zamieszczam poniżej. Premiera 24 grudnia. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.10.2021

[anime] Premiera filmu 24 grudnia 2021 roku.

Podczas wydarzenia Juju Fes 2021 ogłoszono, że pierwszy film kinowy Jujutsu Kaisen zatytułowany „Gekijouban Jujutsu Kaisen 0” zadebiutuje na dużych ekranach w Japonii już 24 grudnia tego roku. Pojawiła się również ilustracja promująca obraz, którą zamieszczam poniżej. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 13.06.2021

[anime] Zakończenie pierwszej serii i zapowiedź filmu kinowego.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwudziestym czwartym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze autorstwa Akutamiego Gege anime Jujutsu Kaisen. Jednak bez obaw, manga wciąż jest wydawana i cieszy się ogromną popularnością (zekranizowano około 65 rozdziałów na blisko 150, nawet nie połowę dostępnego materiału), więc można liczyć na kontynuację w przyszłości. Co więcej, zapowiedziano również wydanie filmu, który zekranizuje tom 0 (prequel historii z serii telewizyjnej). Obraz trafi do kin w najbliższą zimę. Gdy tylko zostaną podane jakieś oficjalne informacje odnośnie kolejnej serii czy szczegóły dotyczące kinówki, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej). Zapraszam do komentowania.Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moją pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 26.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 24: „Wspólnicy”.

Już w najbliższy piątek, 26 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 24. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Wspólnicy”. „Choć Fushigurou aktywuje swoje niekompletne Rozszerzone Terytorium, Ogród Cieni, i pokonuje swojego przeciwnika, odzyskując przy tym jeden z palców Sukuny, chwilę później pada z wyczerpania, przez co jego przyjaciele muszą radzić sobie sami. A przed Nobarą oraz Yuujim nie lada wyzwanie, gdyż muszą zmierzyć się z dwiema z dziewięciu Faz Śmierci, Eso oraz Kechizu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 23: „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 2”.

Już w najbliższy piątek, 19 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 23. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 2”. „Gdy okazuje się, że siostra Fushigurou, Tsumiki, również była pod feralnym mostem, pozbawiony alternatywy chłopak postanawia sam zająć się piekielnie niebezpiecznym przeklętym duchem. W tym samym czasie grupa inteligentnych klątw, która niedawno zaatakowała Liceum Jujutsu, wykorzystuje zdobyte łupy do stworzenia piesków na posyłki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 22: „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 1”.

Już w najbliższy piątek, 12 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Źródło ślepego posłuszeństwa, część 1”. „Po zakończeniu zawodów z siostrzaną szkołą z Kioto i zwycięstwie w meczu baseballowym, uczniowie Tokijskiego Liceum Jujutsu wracają do codziennej rutyny. Yuuji, Fushigurou oraz Nobara, znowu w komplecie, badają sprawę zabójstwa trzech młodych ludzi, którzy miesiąc w miesiąc, od lipca do września, ginęli zasztyletowani przed wejściem do swojego mieszkania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.03.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 21: „Jujutsu Koshien”.

Już w najbliższy piątek, 5 marca o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 21. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Jujutsu Koshien”. „Choć niepozorny zazwyczaj Gojou w końcu ujawnia swoją moc i z hukiem likwiduje atakujące młodych czarowników przeklęte duchy oraz użytkowników klątw, nie udaje się pokrzyżować planów wrogom, którzy zdobywają to, po co przybyli. Przerwane zawody trzeba jednak dokończyć, w związku z czym, w wyniku losowania zapada decyzja, by rozstrzygnąć doroczną imprezę meczem baseballowym...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 20: „Nietypowy”.

Już w najbliższy piątek, 26 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 20. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Nietypowy”. „Rywalizujący w zawodach uczniowie szkół jujutsu z Tokio oraz Kioto stają przed piekielnie trudnym zadaniem, muszą uporać się z klątwą klasy specjalnej, Hanami! Gdy zatruty żywiącymi się przeklętą energią pąkami Fushiguro oraz wyczerpana Maki zostają zapędzeni do narożnika, z odsieczą przybywa im para best friendów, Yuuji oraz Toudou! Czy osiłek i przebudzone naczynie Sukuny zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 19.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 19: „Czarny błysk”.

Już w najbliższy piątek, 19 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 19. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Czarny błysk”. „Grupa niezarejestrowanych klątw klasy specjalnej wślizguje się na arenę zawodów i odcina ją od świata Zasłoną... a raczej odcina od niej jedynie Gojou! Po wejściu do środka dyrektor szkoły w Kioto staje naprzeciwko tajemniczego rzeźnika, natomiast Utahime biegnie na ratunek uczniom. Czy młodzi adepci sztuki jujutsu poradzą sobie z zagrożeniem?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 12.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 18: „Mędrzec”.

Już w najbliższy piątek, 12 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 18. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Mędrzec”. „Trwa bitwa drużynowa zawodów ze szkołą siostrzaną z Kioto. Jako kolejne wyeliminowane zostają młodsza siostra Maki, Mai Zen'in, a także przyjaciółka z drużyny Yuujiego i Megumiego, Nobara Kugisaki. W tym samym czasie Fushigurou toczy zażarty bój z użytkownikiem piekielnie silnej techniki klanowej, Noritoshim Kamo...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 05.02.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 17: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 3”.

Już w najbliższy piątek, 5 lutego o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 17. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 3”. „Dzieło życia sławnego mistrza przeklętego lalkarstwa, Yagiego Masamichiego, Panda, rzutem na taśmę pokonuje kierowanego przez potężnego czarownika jujutsu robota, Mechamaru, i rusza na pomoc mierzącej się z Momo koleżance. W tym samym czasie Miwa toczy zażarty bój z Maki. Czy uczniom Tokijskiego Liceum Jujutsu uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.01.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 16: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 2”.

Już w najbliższy piątek, 29 stycznia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 16. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 2”. „Podczas gdy walczący ze swoim best friendem Yuuji wysłuchuje wykładu bardziej doświadczonego kolegi, Momo Nishimiya zostaje trafiona przez Nue i sparaliżowana. Osaczonej małej czarownicy na ratunek przybywa Mechamaru, i rozpętuje się niecodzienny pojedynek pandy z robotem...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.01.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 15: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 1”.

Już w najbliższy piątek, 22 stycznia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 15. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, bitwa drużynowa, część 1”. „Do Tokio przybywają uczniowie siostrzanego liceum jujutsu i rozpoczynają się zawody młodocianych czarowników! Na pierwszy ogień idzie Zwariowany Wyścig Egzorcystów! Czy wzmocniona Yuujim, który powrócił zza grobu, drużyna Gojou zdoła pokonać planujących zamach na naczynie Sukuny rówieśników zza miedzy?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.01.2021

[anime] Jujutsu Kaisen 14: „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, część 0”.

Już w za trzy tygodnie w piątek, 15 stycznia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 14. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Zawody z siostrzaną szkołą Kioto, bitwa drużynowa, część 0”. „Choć dzięki pomocy Sukuny, Yuujiemu udaje się pokonać Łatkowego i ocalić Nanamiego, osłabiona klątwa ostatkiem sił ucieka do kanałów i unika wyegzorcyzmowania przez czarowników jujutsu. Nieco później nadchodzi długo wyczekiwana chwila - rozpoczęcie zawodów w siostrzanej szkole w Kioto! Jak poradzą sobie uczniowie tokijskiego liceum i jaka będzie ich reakcja na powrót kolegi z zaświatów?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 25.12.2020

[anime] Nowy plakat oraz aktorzy głosowi.

W związku ze zbliżającą się drugą częścią pierwszej serii (premiera 8 stycznia wraz z odcinkiem czternastym) opublikowano ilustrację promującą, która jest dostępna poniżej, a także podano, kto wcieli się w nowe postaci, które pojawią się już wkrótce w anime. I tak: Mechamaru Ultimate zagra Yoshitsugu Matsuoka (projekt postaci), Momo Nishimiyi głos podłoży Rie Kugimiya (sprawdź), w Noritoshiego Kamo wcieli się Satoshi Hino (zobacz), a Utahime Iori będzie mówić głosem Youko Hikasy (przejdź). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 19.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 13: „Do zobaczenia jutro”.

Już w najbliższy piątek, 25 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Do zobaczenia jutro”. „Sprzymierzona z Suguru Getou klątwa, Mahito, planuje sprowokować Yuujiego, by ten oddał się pod kontrolę zamieszkującego jego ciało Sukuny. W ten sposób czarnych charakter planuje przeciągnąć legendarnego przeklętego ducha na swoją stronę. Na jego nieszczęście chłopak okazuje się być naturalnym wrogiem dla jego mocy. Itadori poprzysięga zabić potwora i razem z Nanaminem przystępują do realizacji tego zadania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z piątku na sobotę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.12.2020

[anime] Jujutsu Kaisen 12: „Do ciebie pewnego dnia”.

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia o godzinie 25:25 (17:25 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Jujutsu Kaisen zatytułowany „Do ciebie pewnego dnia”. „Zgodnie z planem Getou do domu Junpeia dostaje się ściągnięta przez palec Sukuny klątwa i masakruje jego matkę. Sprowokowany chłopak udaje się do swojego liceum, by zemścić się na pewnym bogatym i wpływowym, ale przesiąkniętym złem paniczyku z bogatego domu. Czy Yuuji zdoła powstrzymać swojego nowego kolegę przed błędem, którego nie będzie w stanie już cofnąć?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w sobotę z samego rana (tłumaczę trzy serie z piątku, więc rozłożyłem pracę nad dwa dni). Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.12.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.